Szkolenia

Podstawowe informacje

Koncepcja firmy, wieloletnie doświadczenie, niezawodne produkty sprawiają, że aktualnie jesteśmy najprężniej rozwijającą się firmą w tym sektorze rynku. Działamy w systemie stacjonarnie jak również mobilnie.

Mamy ogromne doświadczenie w tego typu usługach. Gwarantujemy zerowe ryzyko niepowodzenia inwestycji !

Osoba zarządzająca oddziałem otrzymuje pełne szkolenie w zakresie wiedzy o produktach i usługach, efektywnych technikach sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, zarządzania i PR.

Tworzymy nowy sektor rynku, łamiemy standardy – dzięki autorskiej koncepcji biznesu wzorowanej na rynkach Europy Zachodniej i USA nasze usługi, system szkoleniowy oraz cała koncepcja biznesu jest unikalna i niepowtarzalna.
Celem Dr.Auto jest zredukowanie do minimum ryzyka podjęcia działalności poprzez przekazanie sprawdzonego systemu oraz doświadczeń . Ryzyko niepowodzenia inwestycji wynika głownie z braku wiedzy na temat biznesu.
Wzrost w kryzysie.

Kiedy inni odnotowują spadek nasza branża odnotowuje wzrost… Dlaczego ? Potencjalny klient wymaga coraz częściej samochodu „zadbanego”. Nawet od kilkuletnich samochodów wymaga się „idealnego” stanu, nie tylko technicznego. Świadomość klientów spowodowany rozwojem internetu oraz przepełniony rynek samochodowy skutkuje tym, że klienci nie podchodzą do zakupu tak pochopnie jak kilka lat temu. Nasze usługi w znaczącym stopniu potrafią przyspieszyć sprzedaż samochodu oraz podnieść jego wartość.


Pakiety szkoleniowe wraz z zestawami

1. Zestaw Smart Repair

Pozyskane umiejętności:

2. Zestaw Auto Detailing – pozyskane umiejętności:

Zestaw do Auto Detailingu między innymi: odkurzacz, ponad 20l kocentratów chemii do czyszczenia i konserwacji, mikrofibry, szczotki, pędzelki, markową maszynę polerską, gąbki i futra polerskie, oświetlenie .

To tzw. „know how” czyli całokształt fachowej wiedzy oraz doświadczeń z zakresu prowadzenia oddziału, konkurencji, rodzajów klientów, rodzajów usług, najczęściej popełnianych błędów itp. Dodatkowo utrwalamy umiejętności praktyczne z zakresu Smart Repair i Auto Detailingu.
Cena: 8999zł

Przy wykupieniu trzech szkoleń otrzymują Państwo certyfikat ukończenia kursu – licencję oraz wpis na stronie jako autoryzowany oddział Dr.Auto

* ceny nie zawierają zakwaterowania i wyżywienia podczas szkolenia, ceny netto.


Podsumowanie

Zalety systemu Dr.Auto:

Kilka słów na koniec…

Gwarantujemy,że nasza oferta jest najatrakcyjniejszą ofertą na rynku. W przeciwieństwie do konkurencyjnych systemów franczyzowych lub szkoleniowych nasz system jest od 50% do 75% tańszy.

Dlaczego?
Zgodnie z filozofią firmy naszym celem było stworzenie najlepszego systemu na rynku. Przez kilka lat szukaliśmy, testowaliśmy i powoli dobieraliśmy produkty i usługi.

U nas – brak jakichkolwiek opłat bieżących, nakazów, zakazów, dodatkowych szkoleń, kar itp. rzeczy występujących w innych systemach franczyzowych lub szkoleniowo – partnerskich, na których przede wszystkim tracą osoby które rozpoczynają działalność.

W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt :
franczyza@dr-auto.eu lub numerem tel.780-037-795

Zaufaj naszemu doświadczeniu!